06fb9f-hogerbetontowarowy.jpg
Beton
Zawsze dobry beton

Węzły betoniarskie oraz park maszynowy, które znajdują się w Radzionkowie charakteryzują się dużą wydajnością i bezawaryjnością, co sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem w realizacji różnego rodzaju inwestycji budowlanych. Jesteśmy w stanie wyprodukować 160m³ mieszanki betonowej na dobę.

Produkcja odbywa się w oparciu o całkowicie zautomatyzowany proces, kontrolowany układem sterowania komputerowego. Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjne dozowanie składników mieszanki betonowej, co gwarantuje dobrą jakość betonu.

Ponadto, posiadamy własną bazę sprzętową w postaci betonomieszarek i pomp do betonu umożliwiającą terminowe podanie każdej zamówionej przez klienta ilości betonu.

30-sto letnie doświadczenie w produkcji betonów wysokiej jakości, duże możliwości produkcji oraz sprawna i fachowa logistyka dostaw sprawiają, że posiadamy dużą bazę zadowolonych klientów, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych.

Prowadzimy Zakładową Kontrole Produkcji wspomaganą przez własne laboratorium, współpracujemy z zewnętrzną jednostką badawczą i certyfikującą w zakresie projektowania i badania mieszanek betonowych, czego zaletą jest zawsze dobry beton.

Sprawdź również nasze pozostałe produkty
img12


Prefabrykaty

Prefabrykaty to przyszłość

Prefabrykaty
img1

Beton towarowy

Zawsze dobry beton

Beton towarowy
img12

Domy energooszczędne

My budujemy byś TY mógł stworzyć DOM

Domy energooszczędne
img12

Szkło spienione

Nowoczesna izolacja fundamentu

Szkło spienione