O firmie HOGER
Solidny Partner Na Budowie

Firma HOGER Sp. z o. o. jest kontynuacją działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego HOGER powstałego w 1989 roku z inicjatywy Pana Gerarda Honisza, obecnego Prezesa Firmy. Początkowo była to hurtownia i produkcja materiałów budowlanych.

W roku 2006 Spółka rozpoczęła działalność deweloperską, budując pierwsze w Lublińcu osiedle domów jednorodzinnych.

Firma HOGER Sp. z o. o. należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. W  ofercie znajdują się wielkowymiarowe prefabrykaty betonowe inżynierii budowlanej dostosowane do potrzeb klienta. Ponad to oferta obejmuje również indywidualną produkcję prefabrykatów  na zamówienie wg dokumentacji dostarczonej przez klienta. Firma stawia na kompleksową obsługę inwestycji klienta – od doradztwa technicznego i projektu, poprzez produkcję i dostawę oraz montaż elementów prefabrykowanych. Stale podnosząc jakość produkcji i dbając o zadowolenie klientów. Firma prowadzi stałą i wewnętrzną kontrolę produkcji w zakładzie zgodnie ze stosowanymi  aprobatami technicznymi  ZKP, która pozwala osiągnąć najwyższą  jakość  produktów.

Wykorzystując doświadczenie i wiedzę o rynku materiałów budowlanych, w ramach rozwoju zakupiła patent z doradztwem Akademii Górniczo - Hutniczej, stworzyła  nowoczesny zakład produkcji innowacyjnego materiału - spienionego szkła. Wyniki badań w akredytowanych laboratoriach udowodniły wysoką jakość produktu i pozwoliły wprowadzić go na rynki materiałów budowlanych w Polsce i  Unii Europejskiej. Firma wykorzystuje szkło spienione głównie jako kruszywo lekkie do produkcji prefabrykowanych domów energooszczędnych, izolatora płyt fundamentowych .

Zakład posiada własne laboratorium, które nadzoruje procesy produkcji, tworzy i wdraża nowe technologie jak również doradza klientom.

Dzięki własnej bazie transportowej Firma HOGER Sp. z o. o. dostarcza własne produkty do miejsca przeznaczenia.

Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży, fachową i wykwalifikowaną kadrę pracowników, wieloletnią współpracę z takimi firmami jak: Skanska, Strabag, Budimex, Atlas Ward Polska, Drog-Bud i setki innych.

Misja firmy: Solidny Partner Na Budowie